Система Orphus

Спільне засідання методичного об’єднання практичних психологів, соціальних педагогів та класних керівників

30 листопада на базі опорного закладу «Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ступенів» відбулося спільне методичне засідання практичних психологів, соціальних педагогів та класних керівників.

 

Головним питанням засідання було «Сучасні тенденції розвитку учнівського самоврядування». До роботи були залучені практичні психологи, соціальні педагоги та класні керівники закладів загальної середньої освіти Оржицького району.

Головною подією дня став квест для гостей заходу, який підготував педагог- організатор вказаного закладу спільно з учнями старших класів. Це було дуже цікаво і захоплююче. Учасники дійства були сповнені дитячих емоцій і наввипередки змагалися в ерудиції та швидкості. Після креативного початку семінару учнями закладу було проведено майстер-класи з виготовлення новорічних прикрас та набуття навичок швидкого читання.

Логічним завершенням всього засідання був тренінг «Моделі самоврядування», проведений практичним психологом Чутівської ЗОШ І-ІІІ ст. Всі учасники залишились задоволені і покидали заклад в дружній та теплій атмосфері.

Загалом засідання педагогічних працівників проведено з метою формування і розвитку соціально активної особистості, надання учням можливості виявити себе на ділі, розвиток організаторських здібностей учнів школи, залучення їх до проведення навчального та виховного процесу.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Оржицької районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): О.О.Черненко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.