Система Orphus

Вивчення зарубіжної літератури в 10 класі

Із 2018/2019 н.р. зарубіжну літературу в 10 класі вивчають за новими програмами, в основу яких покладено знайомство з кращими зразками світового письменництва, поглиблення уявлень про розвиток національних літератур, напрямів, течій, тем, жанрів, стилів у попередні епохи й у сучасну добу. Саме про це йшла мова 29 листопада в СШ №5 на черговому засіданні динамічної групи вчителів, які викладають в 10 класі.

 

Педагоги Оробець С.Ю., Уйміна О.М. та Шевченко І.В. запросили присутніх у світ філістерів та ентузіастів, гротескних образів повісті Е. Т. А. Гофмана «Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер»; зачарували мелодією «Осінньої пісні» Поля Верлена; повели вслід за героями казки – феєрії М. Метерлінка «Синій птах» на пошуки щастя.

Були запропоновані цікаві форми навчальної діяльності на уроках, які допомагають школярам розширити коло читання, осягнути духовної цінності та осмислити поетику літературних творів різних епох і країн, поглибити культурно-пізнавальні інтереси, усвідомити виняткову роль художньої літератури в сучасному світі, оцінити культурні надбання свого та інших народів: компаративний аналіз перекладів та оригіналу; робота з ментальною картою; прийом «кросингу»; використання qr-кодів для швидкого знаходження інформації в інтернеті.

Вчителі згадали вже відоме, познайомилися з новим та запалилися цікавими ідеями.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Миргородської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Шевченко І.В., Василенко А.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.