Система Orphus

Керівники закладів загальної середньої освіти вивчали досвід роботи опорного закладу «Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара»

23 листопада 2018 року на базі опорного закладу «Кобеляцький ліцей № 2 ім. Олеся Гончара» районним методичним кабінетом проведено семінар-практикум «Реалізація системного проекту «Інноваційна модель школи розвитку особистості» для керівників закладів загальної середньої освіти району.

 

Учасників заходу привітала начальник відділу освіти Кобеляцької райдержадміністрації Коваль Н.М. та зосередила увагу присутніх на важливості забезпечення у кожному закладі умов для постійного професійного розвитку педагогів в умовах реформи Нової української школи.

Директор ліцею Ніколенко С.В. презентувала аспекти інноваційної управлінської діяльності у системному проекті «Інноваційна модель школи розвитку особистості», який охоплює всі сторони життєдіяльності закладу, забезпечує високий системний рівень керованості, функціонування і розвитку закладу, та результативність його реалізації.

Науково-теоретичне обґрунтування системного проекту дав його співавтор, вчитель психології Морозов В.М.

Заступник директора з виховної роботи Чуніхіна Н.В. презентувала систему виховної роботи як складову проекту, а члени шкільного учнівського самоврядування Брюх Настя та Ольховий Ігор навели конкретні приклади соціальної активності школярів закладу.

Впровадження сучасних інноваційних технологій, активних форм роботи продемонстрували вчителі Телятник С.М., Масич Т.О. та Олійник Н.Б. на проведених фрагментах уроків; Варі Н.П. та Короп О.М. - на виховному заході «Вчимося жити у мирі й злагоді». На самопізнання та саморозвиток був спрямований майстер-клас «Стань творцем свого життя» для учасників школи лідерів, який провели Льовіна С.О. та Савченко Ю.Г.

Корисною для керівників шкіл була участь у тренінговому занятті «Профілактика професійного вигорання педагогічних працівників», проведеному Морозовим В.М.

Всі учасники отримали змістовні матеріали із кожного розглянутого питання заходу.

Підсумки семінару-практикуму підведено із використанням методу «Валіза вражень».

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): А.Н.Мужайло

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.