Система Orphus

Виїзний семінар у м. Горішні Плавні

21 листопада 2018 року освітяни м. Лохвиці ознайомились з освітнім середовищем СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка та СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської м. Горішні Плавні, на базі яких відбулась зустріч педагогів двох міст.

Досвідом та здобутками у галузі STEM-освіти поділилась Тузікова А. М., директор СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської. Ділове, конструктивне засідання круглого столу методистів ММК, директорів ЗЗСО, керівників міських методичних об’єднань та гостей пройшло під гаслом «ЗНО: досвід, проблеми та шляхи їх вирішення». Учителі-предметники: Рашина О.В., Печонкіна Л.А., Пивовар В.І., Портяний Б.В. розкрили секрети своєї роботи щодо підготовки випускників до ЗНО. У свою чергу, з освітнім процесом Лохвицької гімназії №1, з досягненнями її педагогів та учнів ознайомила учасників зустрічі директор навчального закладу Лисенко Н.І. та заступник директора з навчальної роботи Боярський А.В.

Колеги з м. Лохвиці висловили захоплення щодо впровадження робототехніки у навчальних закладах. Саме з ініціативи міського голови Бикова Д.Г. у цьому напрямку працюють ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської, ДНЗ «Росинка», «Попелюшка». З 2018 року для учнів початкових класів функціонують факультативи з робототехніки у СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка та СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): С.І.Негода

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.