Система Orphus

Виїзний семінар освітян м. Горішні Плавні до м.Лохвиця «Ефективна підготовка до ЗНО: практичні поради і техніки»

8 листопада 2018 року делегація освітян м. Горішні Плавні у складі: П.І Хохулі., головного спеціаліста відділу освіти, С.І. Негоди, завідувача ММК, директорів, заступників директорів ЗЗСО та вчителів, які викладають навчальні предмети у 10-11-х класах, стала учасником виїзного семінару «Ефективна підготовка до ЗНО: практичні поради і техніки».

Захід проходив у Лохвицькій гімназії №1 Лохвицької міської ради. Мета візиту – перейняти кращий досвід педагогів лохвицької громади у підготовці учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, адже Лохвицька гімназія №1 тримає у цьому впевнені позиції, зокрема за результатами 2018 року посіла 12 місце в Полтавській області серед 398 шкіл. 2017–2018 навчальний рік був плідним на успіхи для одинадцятикласників закладу. Із 51 випускника до ВНЗ України вступило 49, що становить 90% від їх загальної кількості. 30 з них, а це 59 %, вступили до навчальних закладів столиці – у м. Київ. Ці досягнення є результатом системності у роботі кожного вчителя, який готував учнів до ЗНО, та особиста мотивація учнів. Своїми напрацюваннями поділилися директор Лохвицької гімназії №1 Н.І. Лисенко, педагоги В.О. Божко, О.Г. Коломієць, Т.І. Дрога, А.В. Боярський, завідуюча РМК Т.І. Савинська, методист РМК В.В. Науменко.

Дякуємо лохвицьким педагогам за безцінні зерна педагогічного досвіду, адже кожен із присутніх отримав для себе корисну інформацію щодо якісної підготовки учнів до ЗНО.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): С.І.Негода

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.