Система Orphus

Проведено навчання учителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2019/2020 навчальному році

З 22 вересня по 28 жовтня 2018 року на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради проведено навчання вчителів початкової школи, які у 2019/2020 навчальному році будуть працювати з першими класами за новим Державним стандартом початкової загальної освіти. Учасниками трьох навчальних сесій стали педагоги закладів загальної середньої освіти міста Гадяча, Біленченківського старостинського округу, Сергіївської ОТГ Гадяцького району та Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради.

 

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки України. Головна мета НУШ – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Концепція Нової української школи з позицій держави, вчителів, учнів та батьків; виклики, що стоять перед початковою школою; чинники якісної початкової освіти; мета і головні компоненти Нової української школи; педагогіка партнерства; нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя в контексті концепції Нової української школи; особливості розвитку дітей 6-7 річного віку; інтегроване навчання; навчання по-іншому з LEGO; формувальне оцінювання; основи інклюзивної освіти; нові форми і методи роботи з першокласниками (сторітеллінг, джигсоу, фішбоун, щоденні 5, щоденні 3, РАФТ тощо) – саме з такими питаннями були ознайомлені учасники навчальних сесій під керівництвом регіонального тренера Шимки Наталії Петрівни, методиста з початкової освіти методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.

Окрім того, наші вчителі опановують дистанційний онлайн-курс на сайті ed-era.com, який ознайомить їх з новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентністного навчання. Це один із обов'язкових етапів підвищення кваліфікації педагогів, які навчатимуть перші класи у 2019/2020 навчальному році.

Підсумком роботи вчителів є авторська розробка з певної теми, яку потрібно було захистити. Усі учасники навчання справилися із завданням на відмінно і готові працювати з майбутніми першокласниками!

Дякуємо директору Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Смірновій Т.Ю. та заступнику директора з навчально-виховної роботи Нестерук С.І. за створені комфортні умови для проведення навчання вчителів.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради
  • Автор (-и): Н.П. Шимка

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.