Система Orphus

У ході всеукраїнського заходу працівника методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради нагороджено дипломом визнання

24 жовтня 2018 року за ініціативи ТОВ «Українська академія дитинства» в місті Києві у Великий конференц-зал НАН України проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар для тренерів-представників проекту «Впевнений старт».

До участі у зазначеному заході, у складі делегації Полтавської області, було запрошено методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Аколович Т.П. Тетяна Петрівна взяла участь у роботі семінару-практикуму та відвідала авторські майстер-класи «Сприймання і обговорення картин з старшими дошкільниками: вітчизняні і зарубіжні підходи» (Рагозіна В.В.), «Сучасний формат ігрової діяльності» (Стаєнна О.О.).

Впевнені, що зі знаннями та вміннями отриманими у ході всеукраїнського заходу Аколович Т.П. обов’язково поділиться з працівниками закладів дошкільної освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ.

Окрім того, під час церемонії урочистого визнання кращих тренерів проекту «Впевнений старт» нашу колегу нагороджено дипломом визнання у номінації «Ефективне охоплення навчально-методичним комплексом «Впевнений старт». Вітаємо Тетяну Петрівну з цією відзнакою!

Дякуємо працівникам закладів дошкільної освіти, нашим вихованцям та їх батькам за підтримку проекту «Впевнений старт», адже тільки за їх підтримки та активної участі ми зможемо досягти головної мети – збагатити досвід взаємодії дитини старшого дошкільного віку з соціальним та природним оточенням через організацію специфічно дитячих видів діяльності, які формують відповідні життєві компетентності та якості психологічної зрілості.

Висловлюємо також подяку колективу Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського за підтримку та надану можливість відвідувати заходи всеукраїнського рівня.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради
  • Автор (-и): С.М. Майборода

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.