Система Orphus

В. О.Сухомлинський у вимірі століття

Василь Олександрович Сухомлинський – видатний педагог XX століття, подвижник, реформатор освіти, учитель, письменник.

 

28 вересня 2018 р. виповнюється 100 років від дня народження нашого земляка, який зробив неоціненний внесок у розвиток гуманістичної освіти.

Це вчитель з літери найбільшої, що є,

Це той, хто дітям серце віддавав своє.

Вклонімось, педагоги, перед ним –

Талановитим, мудрим і святим.

Тож напередодні визначної події, в ДНЗ №2 «Оленка» радо відчинила двері педагогічна вітальня. Тема зустрічі була такою: «В.Сухомлинський у вимірі століття». Педагоги закладу познайомилися із життєвим і творчим шляхом В.Сухомлинського. Переглянувши фільм про нього, дізналися про цікаві, визначні, іноді трагічні сторінки біографії Учителя. Прозвучали твори видатного педагога, його вірші, які знають в усьому світі: в Японії, Німеччині, Англії. Небайдужими вихователі залишилися до творчості видатного Майстра, адресованої найменшим. Вони інсценізували художні твори, дитячі вірші та епізоди з життя ювіляра. Наші сучасники на згадку про В.Сухомлинського складають пісні, вірші, оди.

Творчість педагога поза вимірами часу. На будь-яке актуальне питання педагогічної науки і практики, знаходимо відповіді у невичерпному джерелі інноваційної думки, знань, мудрості, натхнення Сухомлинського.

Це Учитель, Педагог, Учений, який по краплині дарував своє серце дітям.

Усю майстерність, досвід із роками

В своїх казках народу передав.

Зв'язавши все духовності нитками

У світлих душах істину заклав.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Миргородської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Горєлова В.Ю.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.