Система Orphus

Програма eTwinning

eTwinning– це навчальна програма Європейської Комісії, що працює з 2005 року. Її мета – розвиток співпраці між європейськими школами. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, мають можливість реалізовувати спільні проекти з іншими європейськими школами. Участь колективу Миргородської спеціалізованої школи I-III ступенів №5 у цій програмі – успішна та насичена.

 

Польсько-український проект «Через танок до знань та дружби», в якому прийняли участь учні та вчителі школи №5 м. Миргород, Україна та учні та вчителі школи подставової ім. Іоана Павла ІІ з міста Корноваці, Польща, переміг та отримав фінанасування Польсько-Української ради обміну молоддю.

Реалізація проекту тривала з травня по вересень 2018 року.У проекті взялиучасть шкільні ітвінери-учасники міжнародних програм. Вони готувалипрезентації за темою проекту та національні танці для візиту до Польщі. Координатори проекту – учителі Зайцева А.Ю., Гараган Н.М. та Ярославська О.М. у червні відвідали Польщу з ознайомчим візитом, а 17-22 вересня відбулася головна частина проекту-візит учнів та учителів МСШ№5 до Кракова, Уязду. Тут на них чекала цікава насичена програма, розробленапольськими (пані Івона Кнура та Богуслава) та українськими учителями.

Протягом тижня учні ознайомилися з цікавими місцями Кракова, відвідали підземний музей, спустилися до печери летучих мишей та піднялися на середньовічні брами замків. Всім запам’яталася зустріч з всесвітньовідомим танцювальним колективом «Краковяці».

День польської та української культури ще раз показав, що ми різні, але у нас однакові цінності та мрії.

Заключний концерт, де польські та українські діти разом танцювали полонез, польку, тройку, сюїту та гопак, був справді визначною подією. На сцені була одна команда, один колектив, одна спільнота. Отже,мета проекту була досягнена.

Учні МСШ №5 гідно представили не тільки нашу школу, але й Україну на міжнародному рівні, вони – активні громадяни, справжні українці, а танцюристами стали дякуючи Олені Ярославській. Попереду нові проекти, нові зустрічі, новий досвід!

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Миргородської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Гараган Н.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.