Система Orphus

Всеукраїнський день дошкілля

Наприкінці вересня працівники закладів дошкільної освіти міста відзначили Всеукраїнський День дошкілля. Ідея цього свята – допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий садок і на дошкільне дитинство в цілому.

 

О, вихователь! Ти даруєш світло,

Ти вчиш любові, мудрості і доброти,

Щоб у малих серденьках було завжди літо

Без смутку, прикрості і самоти.

 

 

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи. Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини. В цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я. Різнобарвне, насичене цікавим змістом дитинство і подальша доля кожної дитини залежать від мудрості вихователя, уваги до внутрішнього світу малюка. Завдяки вихователям, дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Дитячий садок – це Країна Дитинства, в якій господарюють найменші мешканці нашої країни – дітки віком від 2 років. І допомагають їм добрі, щирі, люблячі дорослі: вихователі, помічники вихователів, музичні керівники, інструктори з фізичної культури, медсестри, психологи, логопеди, дефектологи. Вони проводять цікаві заняття, прогулянки, екскурсії, свята, відповідають за збереження життя та здоров’я вихованців.

26 вересня у НВК (ДНЗ-ЗНЗ) «Гелікон» (директор Полтавська Д.А.) відбулося урочисте свято з цієї нагоди. Із Днем дошкілля працівників «наймолодшої» освітянської ланки привітали начальник відділу освіти Колибельнік Т. М., методист відділу освіти Гречка Л.М., директор НВК (ДНЗ-ЗНЗ) «Гелікон» Полтавська Д.А. Вони зазначили, що бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від майстерності та професіоналізму, терпіння і мудрості кожного працівника дошкільного закладу, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - маленьке життя і наша надія.

За ініціативну творчу працю, виховання і розвиток творчого потенціалу дітей дошкільного віку та з нагоди Дня дошкілля вихователі закладів міста були нагороджені грамотами відділу освіти.

Маленькі артисти подарували хвилини радості всім присутнім, виконуючи запальні танці, пісні та декламуючи проникливі вірші.

 

Всеукраїнський день дошкілля

 

День Дошкілля ТЕМП Дитяча студія відеомистецтв м Миргород

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Миргородської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Парфенчик Н.І.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.