Система Orphus

Відзначення Дня фізичної культури і спорту у закладах загальної середньої освіти Миргородського району в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня

20.09.2018 року на базі Зубівського НВК відбулося урочисте святкування, присвячене відкриттю районної Спартакіади школярів та проведено Олімпійський урок.

На шкільному подвірꞌї зібрався увесь педагогічний та учнівський колективи, представники відділу освіти, учителі фізичної культури навчальних закладів району та всі бажаючі відчути атмосферу спортивного дійства. На захід був запрошений факелоносець Олімпіади-80 Олексій Чорнобиль, який звернувся до присутніх з вітальним словом та розповів про свій спортивний шлях. Зі святом вітав директор школи В.О. Гречаний та представник відділу освіти. Найкращі спортсмени урочисто піднімали Олімпійський прапор та запалювали Олімпійський вогонь. Учні презентували художньо-спортивні виступи. Після чого розпочалися справжні Олімпійські змагання: міні-футбол, шахи, артбол, «Веселі старти», настільний теніс, де кожен проявив себе у спритності, швидкості, вмінні колективно діяти. Найкращих було нагороджено грамотами.

          З 08 по 15 вересня 2018 року у закладах загальної середньої освіти Миргородського району в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня було організовано та проведено різноманітні спортивні конкурси, естафети, виховні години, конкурси малюнків, флешмоби, спортивні змагання з видів спорту, зустрічі з ветеранами спорту та спортивними діячами.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Миргородської РДА Полтавської області
  • Автор (-и): Я.М.Горбик

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.