Система Orphus

Засідання методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів

7 вересня 2018 року на базі Оржицького районного методичного кабінету відбулося методичне засідання практичних психологів та соціальних педагогів.

 

Головним питанням засідання було «Рекомендації щодо пріоритетних напрямів психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу учасників освітнього процесу у 2018 – 2019 навчальному році». До роботи були залучені практичні психологи та соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти Оржицького району.

       Голова методичного об’єднання провела аналіз роботи методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів за минулий навчальний рік та ознайомила з завданнями на новий навчальний рік.

Методист Оржицького районного методичного кабінету розкрила питання «Методичні рекомендації щодо планування роботи практичних психологів та соціальних педагогів шкіл району на новий навчальний рік.» Також ознайомила з матеріалами, які були надані методистами ПОІППО 29.08.2018 на інструктивно-методичній нараді.

       Засідання працівників психологічної служби проведено з метою розуміння ролі психолога в Концепції нової української школи; забезпечення якісного психологічного супроводу психічного та соціального розвитку здобувачів освіти; проведення вчасної діагностики та аналізу стану дітей; компетентне вирішення проблеми використання діагностичного інструментарію у роботі практичного психолога та соціального педагога.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Оржицької районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): О.О.Черненко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.