Система Orphus

У Гадячі проведено ЗНО-2018 з математики і української мови та літератури

22 та 24 травня 2018 року основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року розпочалася тестуванням з математики і української мови та літератури. У м. Гадячі Полтавської області працювали пункти тестування на базі Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 та Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 Гадяцької міської ради.

Участь у ЗНО з математики взяли 294 учні та студенти закладів загальної середньої, професійної і вищої освіти, випускники минулих років м. Гадяча, Гадяцького та Зіньківського районів, що становить 96,1 % від зареєстрованої кількості, а у ЗНО з української мови та літератури – 731 (96,9 %).

Спільно з персоналом пунктів ЗНО-2018 міста працювали уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти: Кононенко О.Г., Ємець С.М., Биченко Н.М., Майборода С.М.

Дякуємо всім відповідальним з пункти тестування їх заступникам, старшим інструкторам, інструкторам, черговим пунктів ЗНО-2018, медичним працівникам, працівникам поліції охорони та полісменам Гадяцького відділу поліції і всім педагогам і керівникам закладів освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ Гадяцького району за активну участь та злагоджену роботу. Сподіваємося, що ЗНО-2018 з математики, української мови та літератури стало успішним для всіх учасників тестування.

 

Додаткова інформація

  • Інформує: методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради
  • Автор (-и): С.М. Майборода

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.