Система Orphus

Винахідники з Горішніх Плавнів - переможці Всеукраїнських змагань з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-HOUSE»

17 травня 2018 року у Міністерстві освіти і науки України відбувся фінал Всеукраїнських змагань з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-HOUSE».

 

Дані змагання проводяться для сприяння реалізації концептуальних засад Нової української школи щодо посилення розвитку наукового спрямування освіти, яка базується на дослідно-орієнтованому навчанні, поглибленому вивченні профільних предметів і набутті молоддю компетентностей, необхідних для подальшої дослідно-експериментальної, конструкторської, винахідницької діяльності. Змагання є практичною реалізацією впровадження сучасних освітніх та інформаційних технологій, пошуку і відбору талановитої молоді, надання їй усебічної підтримки з вибору STEM-професій.

100 учасників з усієї України створювали свої «Розумні» пристрої, запрограмовані на виконання однієї або кількох функцій та електронні автоматизовані пристрої з елементами штучного інтелекту, що можуть бути частиною «розумного» будинку, господарства, виробництва або інтернет речей. Змагання проходили в 3 етапи та у 2 вікових категоріях. У молодшій віковій категорії (12-14 років) відібрано 14 портфоліо та 8 з них були представлені на фіналі у м. Києві.

У старшій віковій категорії (15-17 років) було відібрано 23 повноцінних портфоліо, які відповідали умовам конкурсу. За результатами оцінок Комісії лише дві роботи були відібрані до фінальної частини змагань. Приємно, що обидва учасника із міста Горішні Плавні Полтавської області.

І місце посів Сірий Михайло, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (учитель Роман Олександр Анатолійович).

ІІ місце посів Найдьон Костянтин, учень 10 класу СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (учитель Найдьон Наталія Василівна).

Побажаємо юним винахідникам творчого неспокою та подальших перемог!

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): О.В. Роман

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.