Система Orphus

Формування компетентностей керівників закладів загальної середньої освіти

16 травня 2018 року Кобеляцьким райметодкабінетом проведено районний семінар-практикум «Формування основних компетентностей учнів – головне завдання сучасного навчального закладу» для директорів закладів загальної середньої освітита заступників з навчально-виховної роботи.

 

                Участь у заході взяла начальник відділу освіти Кобеляцької райдержадміністрації Н.М.Коваль. Наталія Мефодіївна у своєму виступі наголосила, що на шляху переходу від школи знань до школи компетентностей запровадження нових методик викладання є особливо важливим.

          Завідувач райметодкабінету Мужайло А.Н.провела порівняльний аналіз ключових компетентностей, закладених у Концепції «Нова українська школа», державних стандартах освіти та оновлених навчальних програмах, акцентувала увагу на дидактичному вимірі результату компетентнісної освіти, обґрунтувала вибір нової методичної проблеми.

                Коваленко Р.О., вчитель-методист опорного закладу «Білицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1», член обласної експериментальної творчої групи вчителів географії з проблеми «Методична система формування предметної компетентності з географії в учнів основної школи», познайомила учасників заходу із теоретичними та практичними засадами компетентнісного підходу до навчання учнів, сучасними педагогічними технологіями, рекомендованими для організації компетентнісно орієнтованого навчання, особливостями уроку та завдань компетентнісного спрямування, провелапрактичне заняття «Створення орієнтовних планів-схем різних типів уроків компетентнісного спрямування та компетентнісно зорієнтованих завдань».

          Цього ж дня керівники закладів загальної середньої освіти стали активними учасниками естафети методичної майстерності заступників з навчально-виховної роботи «Методичний тріумф», на якій Кошак Т.В. (Дашківська ЗОШ І-ІІІ ст.) презентувала ділову гру як один із напрямів удосконалення самоосвіти вчителя та Блискун Н.І. (Світлогірська ЗОШ І-ІІІ ст.. ім. А.П.Біленка) провела майстер-клас «Атестація – екзамен для учителя».

          Усіх присутніх на семінарі керівників об’єднало розуміння необхідності змін як в організації навчально-виховного процесу так і в формах роботи з педагогами.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): А.Н.Мужайло

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.