Система Orphus

Нова українська школа. Особливості організації освітнього середовища

17 травня 2018 року на базі Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області відбувся круглий стіл для директорів та заступників директорів ЗЗСО м. Горішні Плавні «Нова українська школа. Особливості організації освітнього середовища: середовище, що належить дітям» за участю Крилевець Марини Петрівни, завідувачки відділом дошкільної, початкової та спеціальної освіти ПОІППО імені Остроградського.

 

Марина Петрівна розповіла присутнім про підготовку вчителів до роботи в перших класах Нової української школи. Учасники заходу ознайомилися із здобутками, проблемами та перспективами участі пілотних класів Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області у Всеукраїнському експерименті «Нова українська школа». Учасники круглого столу мали можливість побачити освітнє середовище у першому класі, відвідали уроки української мови (вчитель Лісаченко І.М.), математики (вчитель Манзюк О.В.) та англійської мови (вчителі Онопрієнко Т.І., Москалик А.О.) в пілотних класах. Присутні поділилися враженнями та висловили спільну думку про те, що навчатися дітям по-новому цікаво, а створені умови для навчання і відпочинку першокласників комфортні.

Директори та заступники директорів ЗЗСО висловили слова вдячності відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, міському методичному кабінету та адміністрації СЗОШ І-ІІІ ступенів №3ім. В.О. Нижниченка за організацію та проведення даного заходу.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Мироненко Л.Н.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.