Система Orphus

У Гадячі проведено міські військово-спортивні змагання зі стрільби з пневматичної зброї

7 травня 2018 року Гадяцьким спортивно-технічним клубом Товариства сприяння обороні України і відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької ради проведено міські військово-спортивні змагання зі стрільби з пневматичної зброї присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

У змаганнях брали участь команди: Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 Гадяцької міської ради, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 Гадяцької міської ради, Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради.

Змагання пройшли у дружній атмосфері та напруженій боротьбі, що чітко підтвердилося при підведені підсумків. Переможці у змаганнях визначалися вкомандному та  вособистому заліках.

Отже, в командному заліку маємо наступні результати:

І місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради;

ІІ місце – Гадяцька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради;

ІІІ місце – Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради;

ІV місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Гадяцької міської ради;

V місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 Гадяцької міської ради.

В індивідуальному заліку серед хлопців:

І місце – Гончаренко Олег, учень 11 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради.

II місце – Антон Тимошенко, учень 11 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради.

III місце – Олександр Куценко, учень 11 класу Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради

В індивідуальному заліку серед дівчат кращими стали:

І місце – Коваленко Діана, учениця11 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради.

IIмісце – Анна Ковальчук, учениця 10 класу Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради.

IIIмісце – Альона Деркач, учениця 8 класу Гадяцькоїспеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради.

Переможців нагороджено медалями і грамотами Гадяцьким спортивно-технічним клубом Товариства сприяння обороні України.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради
  • Автор (-и): В.В. Лисенко, С.М. Майборода

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.