Система Orphus

На шляху до Нової української школи

3 травня 2018 року у місті Горішні Плавні на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу та на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу імені Л.І.Бугаєвської відбувся виїзний семінар «На шляху до Нової української школи» за участю вчителів початкових класів Шишацького, Диканського, Миргородського районів та міста Миргород, які у 2018-2019 н.р. будуть працювати за новим Державним стандартом початкової загальної освіти. Метою заходу була систематизація та популяризація успішного досвіду інноваційної діяльності у закладах загальної середньої освіти міста.

 

Учасників заходу привітала Шошина Ірина Володимирівна, начальник відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області. Вона ознайомила гостей із освітніми інноваціями, що впроваджуються у м. Горішні Плавні.

       Директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Сень Ольга Олексіївна розповіла присутнім про організацію навчально-виховного процесу в перших класах, які беруть участь у пілотному проекті з упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Заступник директора СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка Федоренко Лілія Федорівна акцентувала увагу присутніх на особливостях організації освітнього середовища в Новій українській школі. Вчителі пілотних класів НУШ Лісаченко Інна Миколаївна та Манзюк Оксана Вікторівна поділилися досвідом роботи, відповіли на запитання присутніх.

     Директор спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської Тузікова Алла Миколаївна познайомила учасників виїзного семінару з інноваційними проектами «Інтелект України» та «На крилах успіху», які з вересня 2017 року запроваджені в двох перших класах закладу. Гості мали змогу побачити відкриті уроки, де діти навчаються за цими проектами (вчителі Сбоєва Марина Борисівна та Д’яченко Юлія Михайлівна).

   Учасники заходу познайомилися з матеріально-технічною базою ЗЗСО, отримали багато цікавої інформації щодо роботи з першокласниками за новим Державним стандартом початкової загальної освіти.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: міський методичний кабінет відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Мироненко Л.Н.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.