Система Orphus

Проведено тренінг за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти міста Гадяча

03 - 04 травня 2018 року на базі ДНЗ «Веснянка» Гадяцької міської ради було проведено тренінг за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт».

 

В умовах освітньої реформи Нової української школи, що здійснюється Міністерством освіти і науки України, важливим завданням є забезпечення наступності між ланками освіти. Саме тому підготовлено нову редакцію програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». 

У роботі заходу взяли участь 30 педагогічних працівників закладів дошкільної освіти міста Гадяча: директори, вихователі-методисти та вихователі середніх груп. Метою навчання було показати переваги та можливості роботи за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт». Під час роботи тренер Аколович Т.П., методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради ознайомила учасників з концепцією, змістом і методикою роботи за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт».

У ході тренінгу були виконані наступні завдання:

1) презентація програмно-методичного комплексу «Впевнений старт»;

2) надання можливості випробувати алгоритм організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку в умовах дошкільного закладу за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт»;

3) ознайомлення з інформацією щодо замовлення комплектів «Впевнений старт».

За підсумками навчання учасники пройшли анкетування щодо його ефективності та висловили бажання працювати за оновленою програмою та навчально-методичним комплексом «Впевнений старт».

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради
  • Автор (-и): Т.П. Аколович

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.