Система Orphus

У м. Гадячі проведено семінар-практикум для вчителів біології закладів загальної середньої освіти міста «Інноваційні підходи до реалізації змісту шкільного курсу біології через гуманізацію освітнього процесу»

16 березня 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова проведено міський семінар-практикум для вчителів біології закладів загальної середньої освіти «Інноваційні підходи до реалізації змісту шкільного курсу біології через гуманізацію освітнього процесу». У методичному заході брали участь представники закладів загальної середньої освітим. Гадяча таСергіївської ОТГ Гадяцького району.

 

Методичний захід відкрив методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Лисенко В.В., який ознайомив присутніх з програмою роботи семінару та його головними завданнями.

Учасники семінару-практикуму відвідали та проаналізували урокбіології у 11 класі «Біогеоценоз, як елементарна екосистема. Колообіг речовин і потік енергії в екосистемах», який провела вчитель біології Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Субота І.М. (вища категорія). Також учасники заходу переглянули виступ екологічного театру «Зелений неспокій душі».

Лисенко В.В. проаналізував результати проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології, біології та хімії, ознайомив з новинками фахової періодичної преси і методичної літератури, розповів про участь у Міжнародному інтерактивному учнівському природознавчому конкурсі весняний «Колосок».

По завершенню семінару-практикуму підведено його підсумки, вироблено методичні рекомендації для вчителів біології закладів загальної середньої освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ Гадяцького району у яких зазначено, що головним питанням сьогодення в системі нової освіти є опанування учнями вмінь і навичок саморозвитку особистості, що значною мірою досягається шляхом впровадження інноваційних технологій організації процесу навчання.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює подяку адміністрації, учнівському та педагогічному колективам Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова за допомогу в організації та проведенні методичного заходу.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради
  • Автор (-и): В.В. Лисенко

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.