Система Orphus

Упроваджуємо новітні технології у фізкультурно-оздоровчу роботу ДНЗ: Drums alive (Драмс елайв), Pound (паунд)

 

18.04.2018 року на базі ДНЗ № 11 «Теремок» комбінованого типу (завідувач Ботвіновська О.В.) відбулося засідання Школи педагогічної майстерності інструкторів з фізичного виховання, темою якого було «Упроваджуємо новітні технології у фізкультурно- оздоровчу роботу ДНЗ: Drumsalive (Драмс елайв), Pound ( паунд)».

 

«Там, звідки я родом, кажуть, що ритм – це душа життя, адже весь Всесвіт рухається відповідно до власного ритму, а ми вибившись з ритму, потрапляємо у біду. Тому барабан є найважливішим інструментом після людського голосу. Він – особливий».

Бабатюнде Олатюньї (нігерійський барабанщик)

Здоров'язберігаючи технології у дошкільній освіті спрямовані на вирішення пріоритетного завдання сучасної дошкільної освіти - збереження, охорону та зміцнення здоров'я дітей, педагогів і батьків. Інструктор з фізичного виховання Вороніна Н.В. ознайомила присутніх із новим видом дитячого фітнесу – драмс елайв (барабани , що оживають). Це є метод навчання, що імітує ритмічні рухи ударів барабанними паличками по фітболу. Гра на барабанах має цілющий ефект, що доведено науковими дослідженнями. Барабанний бій здавна вважався уособленням духовної сили, здатної об’єднувати і зцілювати людей, налаштовувати на досягнення спільної мети, надихати на святкування успіху. У тренуванні з барабанними паличками фізичне навантаження йде фоном, тому що увага переключена на відтворення ритму музики. Але то одна справа чути ритм, а інша справа – спробувати його зіграти, рухаючись. Вихованці закладу разом з Ніною Віталіївною продемонстрували свою майстерність володіння грою барабанними паличками по фітболу,одночасно здійснюючи рухи. Дітлахи повністю занурилися у процес тренування , відчували себе тут і зараз , і на 100 %, взаємодіяли з інструктором.    

Фітнес з барабанними паличками – багатофункціональне тренування, яке рекомендоване абсолютно всім людям без винятку. Вихователі закладу, зацікавившись технологією Drumsalive, створили свою власну команду і продемонстрували заняття з фітнесу учасникам засідання.

Педагоги міста під час майстер - класу, який провела інструктор з фізичного виховання Вороніна Н.В., випробували себе в ролі лідера, усвідомивши свою функцію і відповідальність в команді, відчули свій внесок вціле. Присутні отримали цінний досвід зближення в спільній творчості, драйв, кураж та гарний настрій.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Миргородської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Гречка Л.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.