Система Orphus

Відбулося засідання методичного об’єднання практичних психологів та епізодичний семінар вчителів художньо-естетичного циклу

20 квітня на базі Чутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичного об’єднання практичних психологів, присвячене Всеукраїнському дню психолога з теми «Робота з обдарованими дітьми».

 

Спеціалісти психологічної служби підготували сучасні методики та критерії виявлення обдарованих учнів. Також розглядалося питання організації роботи з обдарованими учнями в початковій школі. Спеціалісти поетапно розібрали методи виявлення та подальшого розвитку здібностей дітей всіх вікових категорій. Після плідного обміну досвідом та практичних занять методистом психологічної служби Черненко О.О. було підведено підсумки роботи спеціалістів за 2017-2018 навчальний рік.

Також 20квітня 2018 рокуЧутівська ЗОШ I – III ступенів гостинно зустрічала учасників семінару вчителів художньо-естетичного циклу «Використання сучасних технік декоративно-ужиткового мистецтва на уроках образотворчого мистецтва».

Практичний блок семінару складався із уроку образотворчого мистецтва в 7 класі «Дизайн інтер’єру. Виготовлення Великодніх композицій для оздоблення інтер’єру» (Маслак О.Е., вчитель образотворчого мистецтва), де учасники семінару мали змогу ознайомитися з традиційними та інноваційними підходами до викладання образотворчого   мистецтва.

Семінар був насичений   методичними заходами, серед яких майстер-клас з нетрадиційного малювання утехніці «Монотипія» для вчителів образотворчого мистецтва провела Маслак О.Е.Цікавий та змістовний майстер-клас спонукав кожного з учасників семінару до участі в обговорені та обміні досвідом  формування духовного світу учнів, відродження культурних традицій народу під час  викладання предметів художньо-естетичного циклу як запоруки  розвитку обдарованої особистості. 

Підведенням підсумків засідання було спільне тренінгове заняття «Сучасні форми і методи роботи з обдарованими учнями» для всіх учасників семінару. Практичний психолог Чутівської підготувала неймовірні та цікаві тести для виявлення обдарованих вчителів серед присутніх, також спеціаліст підготувала та роздала пам’ятки «Показники творчої обдарованості дитини» і «Професійні риси, необхідні вчителю для роботи з обдарованими учнями».

Завершився семінар виховним заходом«Україною зовем рідний край, де ми живем».Учасники семінару обмінялися думками та враженнями, визнали роботу семінару плідною, відмітили високу результативність та практичність проведеного заходу.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Оржицької районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): О.О. Черненко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.