Система Orphus

Розвиток педагогічної компетентності як однієї з умов успішної професійної діяльності вчителя

20 квітня 2018 року Кобеляцьким райметодкабінетом проведено семінар-практикум директорів закладів загальної середньої освіти Кобеляцького району «Розвиток педагогічної компетентності як однієї з умов успішної професійної діяльності вчителя».

 

Участь у заході взяла начальник відділу освіти Кобеляцької райдержадміністраціїН.М.Коваль. Наталія Мефодіївна у своєму виступінаголосила, що сьогодення спонукає методичну службу району та навчальних закладів до пошуку нових підходів до роботи з педкадрами, забезпечення науково-методичного супроводу підготовки педагога до роботи в умовах вибору підручників, змісту та форм навчання, технологій тощо.

      Завідувач райметодкабінету А.Н.Мужайло надала учасникам семінару рекомендації щодо внесення змін у моделі та зміст шкільної методичної служби на шляху від школи знань до школи компетентностей,зосередила їх увагу на пріоритетних напрямках управління шкільною методичною службою, провела практичне заняття «Створення моделі шкільної методичної служби».

Про участь в обласній «Школі молодого керівника» інформувала колег керівник філії «Білицька ЗОШ І-ІІ ст. № 3» опорного закладу «Білицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» С.М.Петренко та анонсувала особливості роботи закладів освіти області, відвіданих під час навчання у Школі.

Учасники семінару визначили план дій щодостворення в навчальних закладах ефективної системи науково-методичного супроводу педагогів, яка забезпечить зростання рівня їх професійної компетентності.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): А.Н.Мужайло

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.