Система Orphus

Проведено заключне засідання інтервізійної групи практичних психологів закладів дошкільної освіти міста Гадяч

13 квітня 2018 року на базі ДНЗ № 10 «Казка» Гадяцької міської ради було проведено заключне засідання інтервізійної групи практичних психологів закладів дошкільної освіти міста Гадяч по проблемі «Розвиток пізнавальних процесів та комунікативних навичок у дітей дошкільного віку».

 

В ході засідання були розглянуті питання організації психологічного супроводу учасників освітнього процесу закладу дошкільної освіти щодо розвитку психічних процесів дітей дошкільного віку та опрацювання актуальних форм роботи з педагогами та батьками в дошкільному закладі з даного питання.

У практичній частині Київською Т.В., керівником інтервізійної групи та Аколович Т.П., методистом ММК були проведені вправи для педагогів та батьків: вправа «Стратегії психічних процесів дівчаток і хлопчиків», мозковий штурм «Розвиток моєї дитини», колаж «Що сприяє пізнавальному розвитку дітей», вправа «Джерела та ресурси».

Під час рефлексії практичні психологи висловили власні думки та внесли пропозиції щодо подальшої роботи за темою засідання.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради
  • Автор (-и): Т.П. Аколович

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.