Система Orphus

На базі Кременчуцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №10 з поглибленим вивченням англійської мови відбулась зустріч з Брехуненком Віктором Анатолійовичем, доктором історичних наук, професором

На запрошення департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, 04.04.2018 на базі Кременчуцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №10 з поглибленим вивченням англійської мови Кременчуцької міської ради Полтавської області відбулась зустріч з Брехуненком Віктором Анатолійовичем, доктором історичних наук, професором Інституту української археології та джерелознавства імені М.С. Грушевського НАН України, на якій були презентовані книги ««Братня навала».

Війни Росії проти України ХІІ-ХХІ ст.» та «Війна за свідомість. Російські міфи про Україну та її минуле». На зустрічі були присутні заступники директорів шкіл з виховної роботи, учителі історії та всі, кого цікавить питання сучасної історії.  

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Кременчуцький міський науково-методичний центр Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Е.Ю. Левітіна

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.