Система Orphus

Національно-патріотичне виховання школярів

3 квітня 2018 року Кобеляцьким райметодкабінетом проведено інструктивно-методичну нараду для вчителів предмету «Захист Вітчизни» закладів загальної середньої освіти району.

 

У нараді взяли участь голова Кобеляцької районної ради В.І. Кішінський, начальник відділу освіти Кобеляцької райдержадміністраціїН.М.Коваль.

Учасники заходу обговорилихід виконання Програми реалізації Концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді Кобеляцького району на 2016-2020 роки, Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Кобеляцькому районі на 2016-2020 роки.

Про проведення навчально-польових зборів з юнаками та практичних занять з основ медичних знань з дівчатами 11-х класів у 2017-2018 навчальному році інформував методист райметодкабінету Жорняк І.О.

          Шабалтій М.П., директор Кобеляцької райСЮТур, познайомив присутніх зі змінами в Порядку проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та надав рекомендації щодо підготовки до участі в ній шкільних команд.

          Обговоривши стан реалізації розглянутих питань у закладах освіти, учасники наради спланували заходи щодо проведення спільної роботи з національно-патріотичного виховання школярів.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): І.О.Жорняк

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.