Система Orphus

Навчати і навчатися – це просто, коли ти відкритий до всього нового!

На базі Миргородської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 імені Панаса Мирного з 28 по 30 квітня 2018 року відбулася друга очна сесія підготовки вчителів 1-х класів Нової української школи міста Миргород та Миргородського району.

 

У компонентній формулі нової школи провідне місце відводиться вчителям нової формації, які перебувають в авангарді освітніх перетворень, які є агентами сучасних змін. Такі вчителі виконують в освітньому процесі роль наставника, фасилітатора, консультанта, менеджера. Планують й організовують навчання учнів, самостійно й творчо організовують освітнє середовище, орієнтоване на дитину та розвиток спільноти.

Слухачі розглянули зміст освітніх галузей, структуру Державного стандарту, порівняли навчальні програми і готові до їх реалізацій. Поглибили своє розуміння ролі батьків в освітньому процесі, ознайомилися з різними формами співпраці. Адже робота з батьками побудована на діалозі, взаємодії, взаємоповазі, на рівності, добровільності, з обов'язковим виконанням домовленостей.

Своїм досвідом охоче поділилися запрошені вчителі Трудолюбівської ЗОШ І-ІІІ ст. Валентина Федоряка, Галина Онопрієнко, Ірина Говор та директор ЗДО Заводського Лохвицького району Дроб'язко Олександр Володимирович.

Навчаємось самі, навчаємось у колег, дотримуючись принципів педагогіки партнерства. Це повага, довіра у стосунках, доброзичливість і позитивне ставлення одне до одного.

Адже навчати і навчатися – це просто, коли ти відкритий до всього нового!

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Миргородської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Вікторія Кічайкіна

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.