Система Orphus

Тематичні тижні: підготовка, проведення, підведення підсумків

Тематичні тижні (декади) у школі — одна з цікавих масових форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності.

 

Саме організації та проведенню таких тижнів був присвячений постійнодіючий семінар заступників директорів з виховної роботи, що пройшов 29 березня на базі ЗОШ №1 імені Панаса Мирного. Говорили про різноманітну тематику тижнів, про те, як привернути увагу всіх у закладі до заходів, що відбуваються у рамках тижня, знайомилися з досвідом роботи у цьому напрямку Шинкаренко С.В., заступника директора з виховної роботи, та її команди креативних, небайдужих педагогів і учнів 1-ї школи.

Учасники семінару відвідали заходи, які проводяться в закладі під час таких тематичних тижнів: подивилися літературно-музичну композицію «Прийди, весно», підготовлену учнями під керівництвом А.О. Горбовцової, учителя української мови та літератури; побували на тренінговому занятті «Арт-терапія: метод «Мандала», яке провела В.М. Сидоренко, практичний психолог; стали учасниками інтерактиву від А. Шумейка та шкільного парламенту «Як розвивати креативність?»; дізналися про Великодні традиції європейських країн від учителів іноземної мови; навчилися декорувати великодні пряники на майстер-класі І.М. Мар’яненко.

А на завершення усі присутні мали можливість поринути в красиве театральне дійство, подивившись інсценізацію за романом у віршах «Маруся Чурай» Ліни Костенко (художній керівник Шинкаренко С.В.).  

Виховна робота, яка проводиться в ЗОШ №1 імені Панаса Мирного під час тематичних тижнів, базується на ідеї педагогіки життєтворчості та сприяє становленню і розвитку особистості школяра, створенню ситуації успіху та самореалізації дитини.

Учасники семінару зійшлися на думці, що цікаво й змістовно організовані заходи у межах тематичних тижнів обов’язково позитивно впливають на учасників заходів.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Миргородської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): І.В. Шевченко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.