Система Orphus

У Гадячі проведено пробне ЗНО з української мови та літератури

24 березня 2018 року в м. Гадячі пройшло пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. У місті працювало два пункти тестування – на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки та Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3, роботу яких забезпечували 46 педагогічних працівників закладів та установ освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ Гадяцького району.

 

У пробному зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови і літератури у 2018 році взяли участь 415 учнів-випускників закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти, студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації м. Гадяча, Гадяцького, Зіньківського та Лохвицького районів, що становить 98,1 % від зареєстрованої кількості учасників ПЗНО з цього предмета.

Нагадуємо, що пробне ЗНО проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

У пунктах тестування м. Гадяча тестування розпочалось об 11:00, а допуск до пунктів проведення тривав з 10:15 до 10:50 та здійснювався за паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу), запрошенням.
Адресу пункту тестування було вказано в запрошенні-реєстраційній картці, розміщену в особистому кабінеті кожного учасника пробного ЗНО на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.
Пробне ЗНО з інших предметів відбудеться 31 березня 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4.

Учасники ПЗНО мають можливість визначити свої результати тестування. Для того щоб їх отримати, учасникам необхідно ввести свої відповіді до спеціального онлайн-сервісу, посилання на який міститься в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО або запосиланнямhttps://zno.testportal.com.ua/pzno/login

Ознайомитись з результатами пробного ЗНО з української мови і літератури можна буде 30 березня. Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради
  • Автор (-и): С.М. Майборода

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.