Система Orphus

У Кременчуці завершила роботу «Школа лідера»

З метою підтримки громадянської активності, стимулювання залучення до громадської роботи молодих людей та виховання в них якостей справжніх лідерів з 4 по 25 березня у Кременчуці реалізовувався цікавий проект «Школа лідера».  Захід був організований управлінням молоді та спорту, департаментом освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, Кременчуцьким міським центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Кременчуцьким міським комітет молодіжних організацій та Молодіжним Парламентом Кременчука.

 

Участь у «Школі лідера» взяли участь близько 35 молодих людей, волонтерів, які будуть здатні реалізувати отримані знання на практиці, розвиваючи громадський рух в місті Кременчуці. Вони мали можливість  дізнатися, хто такий лідер, а також пройти навчання за темами: тимбілдинг або побудова команди; тайм-менеджмент: управління часом; ораторське мистецтво; соціально-психологічна гра «Бункер» та «Стратегія розвитку міста»; маркетинг.

25 березня «Школа лідера» завершила свою роботу. Її учасників привітав міський голова Віталій Малецький. Він зазначив, що за молоддю – майбутнє нашого міста.  Кременчуцька молодь, волонтери роблять чимало добрих справ, завдяки їм у нашому місті проводиться багато благодійних акцій, спрямованих на підтримку і допомогу хворим дітям, дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах, щовесни учні та студенти беруть активну участь у «Зеленій толоці», вони наводять лад у парках та скверах. Керівник міста вручив всім учасникам «Школи лідера» дипломи.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради
  • Автор (-и): Процько І.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.