Система Orphus

Формування духовних та моральних цінностей молодших школярів

14 березня 2018 р. на базі Кобеляцької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Олеся Гончара відбувся районний семінар-практикум для вчителів початкових класів та християнської етикиз проблеми «Формування духовних та моральних цінностей молодших школярів у системі навчально-виховної роботи».


       Учасників заходу привітали: Коваль Н.М., начальник відділу освіти Кобеляцької райдержадміністрації та Колкова С.А., методист райметодкабінету.
       Ніколенко С.В., директор школи, познайомила присутніх із основними напрямами навчально-виховної діяльності школи. Вона звернула увагу на те, що у навчальному закладі педагоги створюють сприятливі умови для інтелектуального, соціального, морального становлення особистості учня.
       До уваги вчителів було представлено «тематичний день», де всі заходи були спрямовані на реалізацію єдиної виховної мети – формування моральних та духовних цінностей молодших школярів.

Педагоги стали активними учасниками ділової гри «Ранкова зустріч «Добро і милосердя – людства два крила», яку провела Пелюхня Л.В., учитель християнської етики.

Класоводи мали змогу переглянути та проаналізувати фрагменти: інтегрованого уроку з української мови, образотворчого мистецтва та християнської етики (вч. Білишко С.О., 3 кл.) та уроку позакласного читання (вч. Душка О.І., 2 кл.).

У ході заняття був проведений майстер-клас «Лепбук. Різновиди лепбуків. Виготовлення лепбука «Добро і милосердя у твоєму серці» (вч. Мерчук В.М.), після якого всі присутні переглянули тематичну дитячу виставку «Твори добро».
       Підсумовуючи роботу семінару, педагоги відзначили, що досвід роботи вчителів початкових класів Кобеляцької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Олеся Гончара з формування моральних та духовних цінностей молодших школярів заслуговує на увагу.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): Колкова С. А.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.