Система Orphus

Наступність дошкільної та початкової освіти

13 березня 2018 року на базі Калайдинцівського дошкільного навчального закладу «Віночок» та опорного закладу «Калайдинцівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів» відбувся районний семінар для вихователів закладів дошкільної освіти та вчителів 1-х класів початкової школи з теми «Забезпечення наступності в освітньому процесі старших груп закладів дошкільної освіти та 1-х класів початкової школи».

 

Семінар відкрила методист ЛРМЦ Л.С.Гайдай, яка ознайомила з планом роботи та умовами забезпечення наступності між дошкільною та початковою освітою на етапах впровадження Державного стандарту початкової освіти.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор опорного закладу С.І.Мисник.

Питання організації наступності старшої групи Калайдинцівського ДНЗ «Віночок» та початкової ланки презентувала завідувач Т.І. Мартюк.

Вихователь І.П Іванченко провела інтегроване заняття у старшій групі: «Ми – маленькі українці», на якому діти разом із козаками мандрували стежинами знань.

К. І. Мисник заступник директора опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» презентувала роботу з питання адаптації учнів 1 класу до навчання в школі.

М. С. Нечипоренко, учитель 1 класу опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» провела інтегрований урок у 1 класі «У світі тварин», відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти, з використанням мультимедійного обладнання.

Майстер-клас «Я роблю це так» продемонстрували учасникам вихователь старшої групи І.П Іванченко та вчитель 1 класу М. С. Нечипоренко.

На завершення роботи психолог опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» О.М. Дацій провела релаксаційну вправу: «Засоби саморегуляції поведінки в умовах професійного вигорання педагогів». Продемонструвала гру на фортепіано, як один із засобів релаксації.

Засідання пройшло у теплій, доброзичливій атмосфері, всі учасники почерпнули для себе багато нового, мали багато вражень.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Лубенської районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): Л.С.Гайдай

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.