Система Orphus

Проведено районний флеш – семінар для молодих вчителів «Інноваційні освітні технології»

6 лютого молоді педагоги з усіх навчальних закладів району взяли участь у   флеш – семінарі «Інноваційні освітні технології», що відбувся на базі Котелевської гімназії №1 імені С.А.Ковпака.   Всі учасники семінару зібралися з метою пошуку шляхів вирішення проблеми застосування інноваційних технологій на уроках.

 

         Молодих учителів і з шкіл району та всіх учасників семінару чекала вельми насичена та різнопланова програма. У науково – методичному модулі були проведені майстер-класи учителів-методистів цього навчального закладу:

Корост А.В. «Шість капелюхів» Едварда де Боно», «Гейміфікація в освіті»

Сальник О.І. «Ромашка запитань Блума» як метод формування критичного мислення в учнів»

         У ході презентації та розкриття теми семінару всі присутні відвідали   фрагменти уроків, презентовані досвідченими учителями гімназії :

-         зарубіжної літератури у 6-В класі (вчитель Цвентух Л.І.)

-         англійської мови у 10-Б класі (вчитель Мироненко Ю.Б.)

-         читання в 4-А класі (вчитель Діщенко О.О.)

-         математики в 3-Б класі (вчитель Деримарко Н.І.)

-         природознавства в 1-А класі (вчитель Біленко Л.О.)

В рамках ознайомлення з інноваційними методами роботи з обдарованими дітьми молоді вчителі побували у студії медіа-гурту "СМАРТ" початкової школи гімназії та мали можливість спостерігати, як створюється пластиліновий мультфільм руками дітей за допомогою цифрових технологій. Олефіренко І. В., наставник юних медіадіячів,продемонструвала серію випусків гурту «СМАРТ».

У презентаційному модулі виступили:

-         Сердюк О.Ю., молодий вчитель історії гімназії №1 з презентацією «Інтерактивні методи на уроках історії»

-         Петренко Т.О., вчитель зарубіжної літератури, яка презентувала власний досвід з використання елементів ейдетики у вивченні курсу літератури

Своєрідним підсумком став виступ учителя математики гімназії №1 Дудник Т.Г. з теми «З чого починається ефективний урок ?», в ході якого вона представила поради, «золоті» правила, заповіді, адресовані молодим колегам, що розпочинають свою професійну діяльність.

          На завершення молоді педагоги висловили свої думки та почуття щодо інноваційних методів навчання, виховання, побачених під час семінару; на власному досвіді переконалися, що інноваційні способи організації діяльності як учнів, так і вчителів допомагають розвивати гнучкість розуму, креативність, творчі здібності дітей.  

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, сім’ї та молоді Котелевської районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): Лущенко Т.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.