Система Orphus

Проведено засідання районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та педагогів–організаторів з проблеми «Творчий вчитель у сучасній школі»

24 січня 2018 року на базі Милорадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та педагогів–організаторів з проблеми «Творчий вчитель у сучасній школі».

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи Милорадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Луценко В.В. змістовно презентував досвід роботи школи з патріотичного виховання учнів.

Методист методичного кабінету Даценко І.М. та педагог–організатор Милорадівської ЗОШ Калашнікова С.В. підготували та провели психолого-педагогічний тренінг «Творча майстерня. Мистецтво відкрити себе». У ході тренінгу учасники перетворювалися на акторів і розігрували  різні завдання та ситуації.

У практичному блоці засідання  РМО заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори моделювали план виховної роботи школи в умовах творення Нової української школи.

Учасники семінару були приємно вражені музично-літературною композицією «Свято єднання».  Цікавим та змістовним, наповнений позитивними емоціями та патріотизмом був цей захід, присвячений Дню Соборності України.

Завершився семінар майстер-класом «Браслет єднання», який провела вчитель Милорадівської ЗОШ І-ІІІ ст. Кива С.О.

Учасники високо оцінили творчий нестандартний підхід педагогічного колективу до проведення та розкриття різноманітних форм, видів виховної роботи.

Підводячи підсумки роботи усі учасники семінару та методист РМК відділу освіти, сім’ї та молоді Даценко І.М. висловили щиру подяку педагогічному колективу Милорадівської школи за проведений семінар-тренінг та можливість отримати гарний практичний досвід роботи.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, сім’ї та молоді Котелевської районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): Даценко І.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.