Система Orphus

Інтегрований підхід у профілактиці неінфекційних захворювань у полтавській ЗШ №18

У рамках реалізації міжнародного проекту «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров'я в Україні» 1 лютого 2018 року у Полтавській ЗШ №18 працювала місія Швейцарської агенції розвитку та співробітництва – донора проекту ВООЗ-МОЗ України. Незалежні експерти Девід Беран (Женевський університет) та Валентина Ануфрієва (Школа охорони здоров’я Києво-Могилянської академії) у форматі «круглого столу» поспілкувалися з адміністрацією, вчителями та медичною сестрою школи– учасниками тренінгів освітнього компоненту проекту НІЗ.

 

Основні зусилля роботи школи у проекті спрямовані на продовження та застосування нових підходів до формування такої поведінки молоді, що сприятиме попередженню виникнення неінфекційних захворювань, формуванню «моди» на здоров’я.

Експерти мали змогу ознайомитися з Індексом здоров’я школи, розробленим в рамках проекту, його впровадженням в освітній процес та політикою закладу щодо здорового способу життя.

Учасники зустрічі внесли пропозиції щодо оптимізації проведення тренінгів.

Підсумки оціночного візиту будуть враховані при плануванні подальшої реалізації проекту НІЗ в Україні.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: міський методичний кабінет управління освіти Полтавського міськвиконкому
  • Автор (-и): С.С. Пилюк

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.