Система Orphus

Соціалізація особистості – завдання педагогів

31 січня 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулося засідання міського семінару-практикуму «Інноваційні засоби соціалізації особистості на уроках української мови та літератури». Учасники заходу, який проходив у формі творчої лабораторії, розглянули питання «Особливості взаємодії учня та вчителя української мови та літератури в процесі соціалізації особистості».

 

Сутність поняття «соціалізація», «соціальна компетентність», «компетентна особистість» розкрила присутнім учитель СЗОШ №3 Нежеренко В.В., наголосивши, що професійні плани орієнтують педагога особливим чином: вони вносять мотивацію досягнення. І компетентний учитель повинен про це пам’ятати.

Із особливостями взаємодії учня та вчителя, що є важливими чинниками в процесі соціалізації особистості, познайомила педагог ЗОШ №1 Кібець В.В. Учитель ЗОШ №6 Мирошниченко С.С. у своєму виступі довела, що екскурсія є ефективним методом підвищення культурно-професійного рівня учителя для забезпечення педагогічного впливу на розвиток соціальної  та духовної зрілості особистості учня.

Під час обговорення питань практичного блоку словесники поділилися своїми методичними напрацюваннями, дійшовши висновку, що художнє слово має неабиякий вплив на особистість сучасного учня. Родзинкою заходу стало моделювання уроку-подорожі «Літературними стежками Горішніх Плавнів».

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Дружиніна Н.П.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.