Система Orphus

Проведено методичний діалог: «Виклики, досягнення та перспективи розвитку методичної служби Котелевського району на шляху створення Нової української школи»

«Виклики, досягнення та перспективи розвитку методичної служби Котелевського району на шляху створення Нової української школи». Такою була тема методичного діалогу за участі працівників відділу освіти, сім’ї та молоді, районного методичного кабінету, голів районних методичних об’єднань та заступників директорів з навчальної роботи закладів освіти району, проведеного 12 січня 2018 року на базі Котелевської гімназії № 1 імені С.А. Ковпака.

 

Про підсумки методичної роботи з педагогічними кадрами у 2017 році інформувала завідувач районного методичного кабінету Н.М. Ведмідь. Основну увагу Наталія Миколаївна акцентувала на викликах, які постають перед методичною службою на шляху створення Нової української школи. Також виступаюча ознайомила учасників зібрання з інноваційними освітніми проектами як одним із стратегічних напрямків сучасної освіти.

Методист РМК Пальошка М.П. розповіла про дослідження PISA – Програму міжнародного оцінювання учнів та про шляхи переходу на STEM-освіту як один із напрямів модернізації шкільної системи навчання.

Методист районного методичного кабінету Лущенко Т.М. проаналізувала основні аспекти проведення майстер-класів у системі роботи з педагогічними кадрами.

Присутні обговорили питання формувального оцінювання навчальних досягнень учнів у Новій українській школі та переглянули скрайбінг-презентацію з цієї проблеми.

Під час круглого столу учасники методичного діалогу обмінялися думками щодо перспектив розвитку методичної служби Котелевського району та обговорили актуальні питання навчальної діяльності.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, сім’ї та молоді Котелевської районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): Ведмідь Н.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.