Система Orphus

Методичне об’єднання керівників музичних дошкільних навчальних закладів міста

25.01.2018 року у ДНЗ №11 «Теремок» (завідувач Ботвіновська О.В.) відбулося засідання методичного об’єднання керівників музичних дошкільних закладів м. Миргорода.

Під час зустрічі багато уваги педагоги приділили тому, як організувати для найменших радісну зустріч з музикою. Тема засідання - «Специфіка роботи з дітьми раннього дошкільного віку». Адже відомо, що чим раніше музика зайде в життя дитини, тим більше займе місця в її душі. Досвідом роботи поділилася музичний керівник Кулієва Н.М., запропонувавши переглянути розвагу «Чарівна подорож на музичному потязі забавлянок» для дітей групи раннього віку «Ромашка». Заняття було насичене цікавими вправами, іграми, таночками, адже рух – головна складова розвитку вольової сфери дитини. В сюжеті заходу вдало були використані інтерактивні методи та прийоми, що сприяють розвитку різноманітних якостей особистості дитини. Малята з задоволенням та щирою радістю спілкувалися з музикою.

Наталія Михайлівна підготувала для ознайомлення презентацію «Потішки й забавлянки: специфіка роботи з дітьми раннього віку». Педагоги за круглим столом обговорили методичні новинки для роботи з дітьми раннього віку та поділилися власним досвідом.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Методичне об’єднання керівників музичних дошкільних навчальних закладів міста Миргорода
  • Автор (-и): Омельяненко Л.І.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.