Система Orphus

Педагогічний брифінг «Освітній проект «На крилах успіху»: від ідеї до реалізації»

22 січня у Спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської відбувся обласний педагогічний брифінг «Освітній проект «На крилах успіху»: від ідеї до реалізації».

 

Захід розпочався гімном освітнього проекту «На крилах успіху» у виконанні школярів СЗОШ №5 і проходив під девізом «Оновлюємо початкову освіту разом».

Педагогічну громаду привітала заступник міського голови Надія Угнічева. Вона розповіла про підтримку органами місцевого самоврядування цікавих освітніх проектів:  «Нова українська школа» у СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка, «Інтелект України» і «На крилах успіху» у СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської.

Начальник міського відділу освіти Ірина Шошина привітала педагогів області в одному з найкращих навчальних закладів  міста,  охарактеризувала освітній простір міста Горішні Плавні, зупинилася на важливих питаннях життєдіяльності навчальних закладів.      

У брифінгу взяла участь перший проректор ПОІППО ім.М.В.Остроградського Наталія Корягіна. Привітавши колег, вона зазначила, що місто Горішні Плавні є одним із лідерів впровадження Концепції Нової української школи завдяки потужному складу педагогічних працівників та підтримці міського голови. Наталія Корягіна запевнила, що Концепція Нової української школи на Полтавщині реалізується, і ми будемо саме тими агентами змін, якими повинні бути педагоги сьогодні.

З вітальним словом до освітян Полтавщини звернулася  завідувачка відділом дошкільної, початкової та спеціальної освіти, методист з початкового навчання ПОІППО ім.М.В.Остроградського Марина Крилевець. Вона зазначила, що освітяни міста Горішні Плавні, впроваджуючи нові освітні проекти, є флагманами в освіті.

Директор Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Алла Тузікова проаналізувала матеріально-технічне забезпечення закладу, яке вдалося здійснити завдяки системній підтримці органів місцевого самоврядування на чолі з міським головою Дмитром Биковим та засновників Благодійного фонду Полтавського гірничозбагачувального комбінату – народного депутата України Костянтина Жеваго та голови правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса. Директор школи підкреслила, що адміністрація та вчителі початкової школи в постійному пошуку нових форм і методів навчання учнів. Ознайомившись із пропозиціями та ідеями освітнього проекту «На крилах успіху», відчули новизну та креативність підходів до навчання та розвитку дитини і однозначно зробили висновок, що це і є та нова школа, яка потрібна сьогоднішньому першокласнику

Координатор проекту «На крилах успіху», заслужений працівник освіти України Олена Сухаревська розкрила особливості інноваційного освітнього проекту «На крилах успіху» зазначивши, що освітній проект твориться з великою любов’ю до Дитини і глибокою повагою до Вчителя.

Разом із своїми вихованцями вчитель початкових класів Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Юлія Дяченко практично ознайомила учасників педагогічного брифінгу із особливостями організації навчально-виховної роботи в освітньому проекті «На крилах успіху».

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Мироненко Л.Н.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.