Система Orphus

Проведено майстер-клас для батьків учнів та вихованців закладів освіти м. Гадяча «Артикуляційні вправи для формування навичок правильної вимови шиплячих звуків»

24 січня 2018 р. на базі логопедичного пункту методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради було проведено майстер-клас для батьків учнів та вихованців закладів освіти міста Гадяча «Артикуляційні вправи для формування навичок правильної вимови шиплячих звуків».

 

 Вчителем-логопедом логопедичного пункту Пищалкою Я.О. батькам надано практичні рекомендації: щодо правильного виконання артикуляційних вправ з дітьми вдома; щодо виробленню навичок чіткої, скоординованої роботи органів мовнорухового апарату у дітей для формування шиплячих звуків. На даному заході активними учасниками були учні логопедичного пункту ММК, які старанно виконували цікаві корекційні завдання та продемонстрували свої навички і вміння з виправлення мовленнєвих недоліків.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради
  • Автор (-и): С.М. Майборода, Я.О. Пищалка

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.