Система Orphus

Проведено чергове засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби міста Гадяча

19 січня 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи № 2 імені Михайла Драгоманова проведено чергове засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби міста Гадяча.

На засідання було запрошено Калініченко І.В., начальника відділу Гадяцького буро правової допомоги другого Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, яка розповіла про роботу відділу Гадяцького буро правової допомоги та співпрацю з закладами освіти міста.

Також в ході засідання були розглянуті питання підготовки до атестації фахівців психологічної служби, забезпечення ефективної роботи сайтів ММО (та сторінок (спільнот) у соціальній мережі «Facebook», освітянських соціальних мереж), здійснення видавничої діяльності, підведено підсумки міського конкурсу «Здорова дитина – багата країна» та підсумки моніторингів адаптації новоприбулих дітей в ЗДО, учнів 1-х та 5-х класів ЗЗСО міста до навчання в школі.

Фахівці психологічної служби прозвітували про організацію та роботу гуртків психологічного спрямування, факультативних курсів закладів загальної середньої освіти міста та заслухали звіт голови методичного об’єднання Київської Т.В., практичного психолога ДНЗ № 10 «Казка» за І семестр 2017/2018 н.р.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради
  • Автор (-и): Т.П. Аколович

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.