Система Orphus

Переможці відбіркового етапу обласного конкурсу«Учитель року – 2018» м.Горішні Плавні

Оновлення суспільства, модернізація освіти, а особливо сучасний учень вимагають яскравої творчої особистості вчителя, педагогічна діяльність якого має бути міцним засобом формування і всебічного розвитку кожної дитини. Які ж вони – вчителі двадцять першого століття? Які вони – кращі вчителі міста Горішні Плавні? Хорошою нагодою поміркувати над цим є Всеукраїнський конкурс «Учитель року», який стартував в Україні ще в 1995 році і став щорічним конкурсом професійної майстерності педагогів у певній номінації.

 

Конкурс педагогічної майстерності – це серйозне професійне зростання, марафон педагогічних ідей та думок. Це школа для розуму і краси, самоаналіз діяльності, певний етап сходження вгору і стрімкого руху вперед.

У цьому році свої професійні уміння, майстерність і творчі здобутки представили на розгляд міського журі 5 педагогів із 4 навчальних закладів міста у таких номінаціях: «Українська мова та література», «Фізична культура», «Фізика», «Німецька мова».

Участь педагогів у конкурсі стала можливістю, шансом заявити про себе як про фахово компетентну, творчу особистість. У цілому конкурс підтвердив, що горішньоплавнівська земля багата на високопрофесійних, ерудованих, творчих учителів, а всі учасники конкурсу - тим паче, переможці — справжні лідери педагогічної громади міста. Найголовніше, аби в них не згас, а ще яскравіше запалав вогонь таланту, неповторної творчої індивідуальності і майстерності, бажання бути вірними великому імені Учитель.

22 грудня 2017 року на базі ПОІППО імені М,В, Остроградського  проходив відбірковий етап обласного конкурсу «Учитель року-2018», переможцями якого стали:

Біліченко Василь Анатолійович, учитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області;

Куленко Ірина Володимирівна, учитель фізики ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області;

Печонкіна Лариса Андріївна, учитель української мови та літератури Спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л.І.Бугаєвської;

Пущенко Лариса Миколаївна, учитель англійської мови Спеціалізованої ЗОШ №4 з поглибленим вивченням англійської мови.

Серед учасників конкурсу не було людей випадкових. Для кожного з них школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): О.В.Роман

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.