Система Orphus

Проведено семінар-практикум для керівників та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста Гадяча «Впровадження та поширення інформаційно-комунікаційних технологій...»

21 грудня 2017 року на базі ДНЗ № 2 «Берізка» Гадяцької міської ради проведено семінар-практикум для керівників та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста Гадяча «Впровадження та поширення інформаційно-комунікаційних технологій у роботі закладу дошкільної освіти з дітьми, педагогами, батьками та громадськістю».

 

Інформатизація дошкільної освіти – це комплексний, багатоплановий, ресурсномісткий процес, обумовлений вимогою сучасного суспільства, яке розвивається і потребує готовності його членів до праці у десятки разів більш продуктивної і творчої, що забезпечується науковою місткістю всіх інформаційних засобів – від персональних комп’ютерів до глобальних зв’язків Інтернету.

Розпочала семінар Аколович Т.П., методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, яка зробила акцент на організації методичного супроводу упровадження ІКТ у дошкільній освіті та познайомила присутніх із системою роботи впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в закладах дошкільної освіти інших країн.

Директор ДНЗ № 2 «Берізка» Стогній Л.М. розповіла про використання ІКТ в управлінській діяльності, учасники семінару переглянули відео-презентації: «Сучасні електронні засоби інформування батьків та громадськості» вихователя-методиста ДНЗ «Веснянка» Погорілої О.Б. та «Вимоги до створення презентацій засобами Microsoft Power Point»  вихователя-методиста ДНЗ № 2 «Берізка» Вовк Л.О.

Практичний показ інтегрованого заняття з дітьми старшого дошкільного віку «Наш вихідний день» продемонструвала вихователь Сухонос В.В., а Стогній Л.М., директор ДНЗ № 2 «Берізка» провела з присутніми педагогічний ринг «Мандрівка країною ІКТ». Практичне заняття дало можливість учасникам закріпити набуті знання та використати їх в своїй подальшій роботі.

На завершення кожен з присутніх висловив слова захоплення та вдячності від якісно підготовленого та проведеного заходу, а також керівники кожного закладу дошкільної освіти міста поділилися досвідом упровадження та використання ІКТ у роботі з батьками, педагогами та дітьми.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради
  • Автор (-и): Т.П. Аколович

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.