Система Orphus

Про перебіг першого районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» у Великобагачанському районі

Учитель –професія унікальна. Подібної у світі просто немає. Педагог своїм серцем і розумом формує завтрашній день, людину. Адже буквально все твориться за звичайною учнівською партою.  Учительська доля барвистіша, ніж саме життя. Є в ній усе: сльози радості й гіркота невдач, найвищі злети духу – аж до запаморочення від висоти - і сірий туман буденності, свіжий рожевий вітер змін і тягуче відчуття застою.

 

      Всеукраїнський  конкурс «Учитель року» -  це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким  необхідне відчуття особистого успіху.

      У цьому навчальному році Всеукраїнський конкурс  проводився за номінаціями: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізична культура».

     У районному турі конкурсу «Учитель року – 2018», який відбувся на базі Великобагачанської ЗОШ І-ІІІступенів, виявили бажання взяти участь у номінації «Українська мова та література» Каленіченко Інна Миколаївна (Великобагачанської ЗОШ І-ІІІступенів), Лисенко Світлана Олексіївна (Гоголівської ЗОШ І-ІІІ ступенів), Лутай Наталія Іванівна (Устивицької ЗОШ І-ІІІ ступенів).

      Адміністрація закладу  (директор  Марченко Л.М.) створили належні умови для  якісного проведення всіх конкурсних випробувань.

      Участь у випробовуваннях засвідчила професіоналізм учасників конкурсу, володіння знаннями з педагогіки та психології, а проведені учасниками уроки були ілюстрацією фахового набутку вчителя, його творчого підходу до викладання предмета та здатності продукувати нові ідеї. 

         Підсумовуючи результати конкурсних випробувань, члени журі зазначили, що учасники продемонстрували достатній рівень сформованості системи умінь професійно-орієнтовного використання інформаційно-комунікаційних технологій, наявність знань про дидактичні можливості у навчанні, а також творчий потенціал та позитивну мотивацію до використання інформаційно-комунікаційних технологій у професійній діяльності.

     Фахове журі визначило переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2018”. Ними стали:

  • у номінації „Українська мова“ – Каленіченко Інна Миколаївна, учитель Великобагачанської ЗОШ І-ІІІступенів ( Імісце);
  • Лисенко Світлана Василівна, учитель Гоголівської ЗОШ І-ІІІступенів ( ІІ місце);
  • Лутай Наталія Іванівна, учитель Устивицької ЗОШ І-ІІІступенів ( ІІ місце);

      Конкурс професійної майстерності – це один з етапів  вияву професійного росту вчителя. Участь у конкурсі  «Учитель року» є можливістю заявити  про себе як про креативну, фахово компетентну, творчу особистість. Конкурс дає можливість розкрити професійні здібності і напрацювання, поділитись власним досвідом з колегами, взяти щось найцінніше для подальшого зростання.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, молоді та спорту Великобагачанської районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): Хорольська Н.О.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.