Система Orphus

І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» на Кобеляччині

З метою виявлення та підтримки творчої праці вчителів, підвищення їх професійної майстерності 6 грудня 2017 року проведено І  тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» на базі Кобеляцького НВК № 1 серед  учителів номінацій «Фізика», «Фізична культура»; серед  учителів номінації «Українська мова та література» на базі Кобеляцького НВК № 1 та Кобеляцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені Олеся Гончара. 

 

Організаційно-методичне забезпечення конкурсу здійснював  районний методичний кабінет, психологічна служба відділу освіти, адміністрація  Кобеляцького НВК №1, Кобеляцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені Олеся Гончара.

У очному етапі конкурсу взяли участь 9  учасників : в номінації «Фізика » - 3 , «Фізична культура» - 3, «Українська мова та література» - 3.

До роботи районного журі  були залучені фахівці з номінацій, учасники районного конкурсу минулих років, які відповідально та професійно виконали     свої обов’язки.

Переможцями  першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» визначені:

в номінації «Фізика» – Телятник Сергій Сергійович, учитель інформатики Кобеляцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім.Олеся Гончара;

в номінації «Фізична культура» – Мороз Андрій Васильович, учитель фізичної культури Кобеляцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім.Олеся Гончара;

в номінації «Українська мова та література»  – Уткіна Леся Анатоліївна, учитель української мови та літератури Кобеляцького НВК №1 .

При проведенні уроків конкурсанти продемонстрували фахову майстерність, вміння вийти за межі свого предмета. 

Психологічна служба відмітила, що всі учасники конкурсу дотримуються гуманістичної спрямованості у своїй діяльності, їм близькі інтереси і проблеми дітей, бо в основі стосунків з учнем лежить безумовне його сприйняття. Ці вчителі вміло створюють на уроках атмосферу живого спілкування, надають психологічну підтримку дітям, сприймають учня як особистість, яка заслуговує на увагу. Конкурсанти мають високий рівень задоволеності своєю роботою, впевненості у собі. Характерною і визначальною рисою для них є висока пошукова активність у своїй діяльності. 

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): С.Г.Левченко

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.