Система Orphus

Екологічне виховання молодших школярів

22 листопада 2017 року на базі Красненської ЗОШ І-ІІ ст. відбувся районний семінар-практикум для вчителів початкових класів з проблеми «Формування екологічних умінь як складник природознавчої компетентності молодших школярів».

 

Учасників заходу привітала  методист  районного методичного кабінету Колкова С.А., яка наголосила на актуальності проблеми екологічного виховання та важливості використання екологічного потенціалу кожного навчального предмета в початковій школі.

Ярина Н.І., директор школи, познайомила присутніх із основними напрямами навчально-виховної діяльності закладу, зазначила, що педагоги школи створюють реальні умови для інтелектуального, соціального, морального становлення особистості учня.

Класоводи мали змогу переглянути та проаналізувати фрагменти уроків: урок природознавства  у 1 класі з теми: «Будова рослини. Квіти України» (вч. Скорик В.А.); української мови у 4 класі: «Прикметник. Осінь. Прикмети осені» (вч.Кіптіла М.Ю.). Під час проведення уроків класоводи вміло демонстрували використання інтерактивних методів навчання та впровадження інноваційних технологій, виховували любов і бережливе ставлення до природи.

Цікавим та змістовним був і виховний захід «Будь природі другом!», проведений у формі судового засідання.

Свій досвід роботи з проблеми «Формування екологічної культури молодших школярів»  презентувала  Скорик В.А..

Педагоги взяли участь у майстер-класі «Декорування пляшки природнім матеріалом» (вч. Дашко Л.О.; переглянули фотовиставку «Мій рідний край, моя земля» (Скорик В. А.); «живий»  куточок та виставку дитячих поробок.

Підсумовуючи роботу семінару, учасники відзначили, що досвід роботи вчителів початкових класів Красненської ЗОШ І-ІІ ст. щодо формування екологічної культури поведінки молодших школярів заслуговує на узагальнення та поширення у навчальних закладах району.  

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): Колкова С. А.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.