Система Orphus

Обличчям до батьків

Сім’я і дошкільний навчальний заклад— два найважливіші соціальні інститути, які несуть відповідальність за повноцінний розвиток дитини. Нова філософія взаємодії цих освітніх інституцій полягає в розумінні того, що саме сім’я несе відповідальність за виховання дітей, а всі інші установи покликані сприяти повноцінному розвитку дитини, надавати допомогу батькам в межах своє компетенції.

 

23.11.2017 року на базі дошкільного навчального закладу «Попелюшка» відбулося чергове засідання школи технологічного досвіду «Інтеграція родинного й суспільного дошкільного виховання». В ході майстер-класу «Обличчям до батьків» слухачі з’ясували, за якими принципами варто налагоджувати спільну взаємодію з батьками, визначили чинники, які зазвичай, зумовлюють конфлікти, ознайомилися з правилами побудови ефективного спілкування, вправлялися у малюванні портрету ідеальних батьків та вихователів, вчилися складати сенквеї. Педагогічний колектив ДНЗ «Попелюшка» презентував свій досвід роботи з батьками «Впевнені кроки у світ широкий».

Наостанок учасники обмінялися враженнями  та ще раз переконалися, що батьки повинні перестати бути сторонніми спостерігачами, а мають бути активними учасниками педагогічного процесу, адже у нас спільна мета – це гармонійний розвиток малюка, а головне – його щасливе, насичене і цікаве дитинство. В об’єднанні зусиль сім’ї та дошкільного закладу – запорука успіху. 

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Б.П.Войтович

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.