Система Orphus

Про районне методичне об’єднання заступників директорів шкіл з виховної роботи та керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників

16 листопада 2017 року на базі Великобагачанської І-ІІІ ступенів проведено районний семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи та керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників на тему: «Попередження насильства в сім'ї, протидія торгівлі людьми та  діяльність громадських організацій з питань допомоги жертвам насилля».

 

    Усіх гостей радо зустрічала заступник з виховної роботи  цієї школи Скороденко Л.О.

     Роботу семінару відкрила методист РМК Хорольська Н.О.

       Учасники семінару мали можливість ознайомитися з основними документами зпитань протидії насильству над дітьми.

      Цікавим та змістовним видався виступ Ярослава Віталійовича Латвійчука, інспектора з ювенальної превенції, старшого лейтенанта поліції, який зосередив увагу на попередженні насильства над дитиною через роботу з батьками.    

         Під час семінару із заступниками директорів шкіл з виховної роботи та керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників  було проведено тренінг «Попередження насильства та жорстокої поведінки з дітьми». Бараннік Т.В. показала себе, як знаючий та досвідчений психолог.

          Учасниками семінару обговорювались питання взаємодії у напрямку попередження насильства в сім’ї, насильства в сім’ї по відношенню до дитини та направлення осіб, які вчинили насильство в сім’ї на проходження корекційної програми.

        Методист РМК підвела підсумки, наголосила, що виховну систему школи потрібно створювати спільними зусиллями всіх учасників педагогічного процесу: педагогами, батьками, учнями, громадськістю. Семінар-практикум пройшов в атмосфері творчої співпраці. По закінченню гості щиро подякували організаторам за змістовний, повчальний та цікавий семінар.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти, молоді та спорту Великобагачанської районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): Хорольська Н.О.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.