Система Orphus

Відбулося засідання постійно діючого семінару шкільних психологів

17 листопада у малому актовому залі Оржицької районної державної адміністрації пройшло засідання шкільних психологів, що проводилось з метою тісної і плідної співпраці психологічної служби з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Засідання виявилося дуже повчальним і інтерактивним. Слухалися питання «Роль практичного психолога у роботі з учнями та сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах», «План роботи щодо захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах», «Алгоритм роботи соціального педагога з родинами, які опинилися в складних життєвих обставинах».

Всі виступаючи підготували дуже насичені і зворушливі презентації. Також спеціалісти поділилися власним досвідом у роботі з вказаною категорією учнів. На засідання була запрошена Проценко Людмила Констянтинівна – директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Подальша робота засідання проходила дуже активно.

Отже, після проведеної роботи можна в впевненістю сказати, що психологічний супровід, соціальний патронаж спеціалістів психологічної служби – це не данина моді, а нагальна потреба нашого оновленого суспільства.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Оржицької районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): О.О. Черненко

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.