Система Orphus

Чарівниця зі Швеції

14 листопада 2017 р. у СЗОШ I-III ступенів №4 пройшов позакласний захід «Веселі шибеники», присвячений 110-ій річниці з дня народження Астрід Ліндгрен.

 

 Колись Астрід Ліндгрен сказала: «Я не хочу писати для дорослих. Я хочу писати для таких читачів, які спроможні творити чудеса. А чудеса творять тільки діти, та ще й ті, хто до кінця життя залишається в душі дитиною».

На заході учні творили справжні чудеса – перевтілювалися в героїв книг Астрід Ліндгрен.

Героїв книг письменниці – бешкетників і мрійників – можна почути по радіо, зустріти в театрі, побачити на екрані. Зустріч з ними – це справжня радість і чарівність. І це не тільки Пеппі, Карлсон, Роні і Міо. Це і Калле-детектив, Расмус-бурлака, Лотта с вулиці Бузотерів і багато інших героїв справжньої чарівниціі з Швеції. Її серце належало дітям. І якби вона була зараз жива, то обов’язково сказала б: «Хай сміються діти і хай завжди вони будуть щасливі».

Позакласний захід дав можливість узагальнити знання учнів за творами Астрід Ліндгрен, розширити читацьку ерудицію школярів, сприяти їхньому всебічному розвитку, зацікавити творчістю письменниці та літературою зарубіжних авторів. 

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Котлярова Н.О.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.